Hakkımızda

Çeyrek asırlık bilgi birikimine sahibiz!

Plastik kaynak sektöründe çeyrek asırlık bilgi birikimine sahip olan firmamız, PLASTEK PVC VE İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 1993 yılında Yönetim Kurulu Başkanı İ. Metin ERSOY tarafından kurulmuştur.

Faaliyet konusundaki tecrübelerini, otomobil ve motosiklet plastik aksam onarımına aktarmış ve yeni bir sektör oluşturmuştur.

Her zaman teknolojisini Ar-Ge çalışmaları ile geliştiren firmamız, dünyada ve ülkemizde farklı üreticilerin plastik aksamları ile tam uyumlu plastik elektrotlarını, sıcak hava plastik kaynak makinelerini ve diğer onarım ekipmanlarını PROLEKTRO markası ile üreterek yurt içi ve yurt dışı pazarında satışa sunmuştur.

prolektro
prolektro
  • Kaynak Makineleri
  • Tamir Setleri
  • Yedek Parçalar
  • Plastik Elektrotlar
40
Yıllık
Tecrübe
Vizyonumuz

Plastik sektöründe uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak, saygın güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek, ulusal ölçekte kazandığı başarıları, uluslararası arenaya da taşımak ve plastik kaynak ekipmanları olarak önde gelen isimlerinden biri olmak.

Misyonumuz

40 yıllık birikimi ulusal ekonomiye yarar sağlayan Ar-Ge çalışmaları sonucunda gayri safi yurt içi hasılaya destek ve yardımcı olmak.

Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen, modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek, uzun vadede karlılığın ürün ve hizmet kalitesinden geçtiği bilinciyle hareket etmek, her koşulda sektöründe ekonominin gelişimine katkıda bulunmak, pazarın ihtiyacına göre güven duyulan ürün geliştiren marka anlayışıyla sürdürülebilirliğini sağlamak.

Stratejimiz

PLASTEK PVC VE İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. olarak plastik sektöründe plastik kaynak ekipmanları imalatı ve ürün çeşitliliği artırarak, plastik kaynak sektöründe özellikli konumunu korumak ve güçlendirmektir.

Firma gelişme ve büyüme stratejisi ise, plastik kaynak sektöründe yıllara dayanan deneyim ve birikimini ulusal ve uluslararası gelişmekte olan plastik sektöründe yenilik ve fark yaratan marka olmaktır.

Çalışma Prensibimiz

PROLEKTRO, müşteri odaklı çalışarak; uygun fiyatlarla kaliteli malzeme üretimi ve zamanında teslim gibi değişmez prensipleriyle hizmet vermeyi garanti eder. Bu amaç dahilinde; sektördeki başarısı hizmet, dürüstlük ve kalite temeli üzerine kurulan PROLEKTRO, sizlerin de varlığı ve işbirliği ile bugünlere gelmiştir.

Newsletter

Haber Bültenine Abone Ol

PROLEKTRO haber bültenine kayıt olarak son gelişmelerden ve kampanyalardan anında haberdar ol!