Plastik Tamir Kiti

Plastik Tamir Kiti

25 Mayıs 20173358
Plastik Tamir Kiti

Prolektro marka plastik tamir kiti ile otomobil ve motosikletlerin plastik aksamlarını tamir edebilirsiniz. Sektörün en iyi tamir kitiyle sizlerde profesyonel bir hizmet sunabilirsiniz. %100 materyal ile uyumlu olan elektrotlarımız ve üstün kalitedeki Pro-lek kaynak makinelerimiz sizlere plastik tamir işlemlerinizde büyük bir kolaylık sağlar. Türkiye'de tanınmış bir çok marka ve kuruluşa ürün satışı yapmış olan işletmemiz kalitesinden hiç bir daim ödün vermemiştir. 

 

Plastik tamir kiti ile otomobil ve motosikletler de uygulama yapabileceğiniz yerler hakkında bilgi almak istiyorsanız web sayfamızın anasayfasında yer alan videoya tıklayabilirsiniz. Tanıtım ve uygulama videomuz sayesinde ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Prolektro marka plastik tamir kiti ile sizlerde sorunsuz ve kaliteli bir uygulamaya merhaba diyebilirsiniz. Ürünlerimizi internet üzerinden sipariş edebilir dilerseniz telefon hattımızdan müşteri temsilcilerimizle irtibata geçerek telefondan da kolayca sipariş verebilirsiniz.

 

Dönemsel olarak yapılan kampanyalardan haberdar olmak için web sayfamızı ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Uzun yıllar birlikte çalışmak dileğiyle iyi günler dileriz.

PLASTİK ELEKTROT

Prolektro markasına ait plastik elektrot ürünleriyle kaliteden asla ödün vermeyin! Materyal ile %100 uyumlu olan elektrotlarımız plastik tamir işlemlerinizde sizlere büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Plastik tel ve çubuk olarakta aranan ürünlerimize web sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz

widget

Hemen Ara

Whatsapp

Hızlı İletişim

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin

loading