Plastik Tamir Çubuğu

Plastik Tamir Çubuğu

25 Mayıs 20173556
Plastik Tamir Çubuğu

Plastik tamir çubuğu ile ilgili bir arayış içerisine girdiyseniz materyal ile %100 uyumlu Prolektro Elektrotlarını güvenle tercih edebilirsiniz. Türkiye'de bir ilki başaran Prolektro Elektrot sektörün temel ihtiyacına çözüm bulmuş ve ürettiği ürünler ile geniş bir müşteri kitlesine ulaşmıştır. Ürettiğimiz plastik tamir çubukları ile otomobil ve motorsikletlerin plastik aksamlarının tamir edilebilmesi sürücüleri son derece mutlu etmiş ve yine bizim sayemizde ülkemizde bu konuda hizmet vermeye başlayan binlerce kurum / kuruluşa ürün desteği sağlamaktayız.

 

Prolektro plastik tamir çubuğu ile otomobillerin ve motorsiklet plastik aksamları en iyi şekilde tamir edilebilmektedir. Kullanılacak olan plastik türüne göre firmamızdan plastik tamir çubuğu satın alabilir ve işleminizi kolayca yapabilirsiniz. Prolektro markamıza ait ürünlerin tanıtımı için hazırlamış olduğumuz tanıtım videomuza da göz atarak uygulamalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sipariş için ürünlerimizin altında yer alan online satış linkine tıklayarak eticaret sitemize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz telefondan müşteri hizmetlerini arayarakta kolayca sipariş verebilirsiniz. İyi günler dileriz.

PLASTİK ELEKTROT

Prolektro markasına ait plastik elektrot ürünleriyle kaliteden asla ödün vermeyin! Materyal ile %100 uyumlu olan elektrotlarımız plastik tamir işlemlerinizde sizlere büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Plastik tel ve çubuk olarakta aranan ürünlerimize web sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz

widget

Hemen Ara

Whatsapp

Hızlı İletişim

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin

loading