Plastik Elektrot

Plastik Elektrot

27 Mayıs 20172623
Plastik Elektrot

Prolektro marka plastik elektrot ürünleriyle plastik tamir işlemlerinizi başarıyla tamamlamaya hazır olun. Plastik elektrotlarımız materyal ile %100 uyumlu olup plastik tamir işlerinizde sizlerin en büyük yardımcısı olacaktır. Plastik tamir işlemleriniz için plastik kaynak ekipmanları üreten Prolektro'da kalite ve güven her şeyden önce gelmektedir. Dürüst, güvenilir ve profesyonel bir yapıda faaliyetlerini sürdüren işletmemiz Türkiye'de ilk plastik elektrot üretimini yapan işletmedir. 

 

Web sayfamızın üst menüsünde yer alan ürünlerimiz menüsünden tüm ürünlerimizi görebilirsiniz. Tüm ürünlerimiz online satış sistemimizden sipariş edilebilir. Ürünlerimizin açıklama alanının altında "Fiyat Bilgisi ve Online Sipariş için Tıklayınız" yazmaktadır. Bu linke tıklayarak satış sitesine geçiş yapabilirsiniz. Web sayfamız sürekli olarak güncellenmekte ve dönemsel kampanyalar yayınlanmaktadır. Sizlerde kampanyalardan faydalanmak ve detaylı bilgilere ulaşmak için web sayfamızı takip edebilirsiniz. 

 

Prolektro Elektrot kampanyaları web sayfası ve sosyal medya hesapları üzerinden kullanıcılara bildirilmektedir. Plastik elektrot arayışlarınız için daha fazla vakit kaybetmeden işletmemizi güvenle tercih edebilirsiniz.

PLASTİK ELEKTROT

Prolektro markasına ait plastik elektrot ürünleriyle kaliteden asla ödün vermeyin! Materyal ile %100 uyumlu olan elektrotlarımız plastik tamir işlemlerinizde sizlere büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Plastik tel ve çubuk olarakta aranan ürünlerimize web sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz

widget

Hemen Ara

Whatsapp

Hızlı İletişim

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin

loading